Brugernavn:
 
 
Adgangskode:
 
   
Aktuelle projekter

Ejendom og Finans

Sisse Droob
Direktør
Tlf. ++45 76 10 99 99
Mobil ++45 29 63 30 63
sisse@kdselskaberne.dk

Anders Droob
Direktør
Tlf. ++45 76 10 99 99
Mobil ++45 60 14 16 07 
anders@kdselskaberne.dk

 

Keld Droob
Købmand
Tlf. ++45 76 10 99 99
keld@kdselskaberne.dk

Peter Møller
Økonomidirektør
Tlf. ++45 76 10 99 99
Mobil ++45 25 65 31 24
peter.moeller@kdselskaberne.dk

Steen Vammen
Ejendomsmægler
Tlf. ++45 76 10 99 99
Mobil ++45 23 38 79 00
steen@kdselskaberne.dk

Anita AA. Lauridsen
Bogholder
Tlf. ++45 76 10 99 99
anita@kdselskaberne.dk
 

 

 

Kenneth Thomsen
It-Chef
Tlf. ++45 76 10 99 99
Mobil ++45 31 79 30 77
kenneth@kdselskaberne.dk

Tina Tellund
Sekretær / bogholderi assistent
Tlf.++45 76 10 99 99
tina.tellund@kdselskaberne.dk

 

Bestyrelse:

Keld Droob

Købmand

Jeppe Droob

Udviklingsdirektør Danske Koncept Restauranter

Sisse Droob

Direktør KD-Selskaberne

Peter Møller

Økonomidirektør KD-Selskaberne

Peter Thorsen

Kirk & Thorsen A/S

 

KD-Selskaberne · Nordre Dokkaj 1 · Tlf. 76 10 99 99 · Medarbejdere og adresser

 
 
Projektstart NYT
Kongensgade Karréen 
Karréen
     
 
Erhvervslejemål
Se ledige erhvervslejemål.
Erhvervslejemål
     
 
Danske Koncept Restauranter Holding
 

 

 

 
Projekter
Ny bygning ved Brandts Klædefabrik 
Hjørnebygningen