Brugernavn:
 
 
Adgangskode:
 
   
Aktuelle projekter

Ejendom og Finans

Sisse Droob
Direktør
Tlf. ++45 76 10 99 99
Mobil ++45 29 63 30 63
sisse@kdselskaberne.dk

Anders Droob
Direktør
Tlf. ++45 76 10 99 99
Mobil ++45 60 14 16 07 
anders@kdselskaberne.dk

 

 

Anita Lauridsen
Bogholder
Tlf. ++45 76 10 99 99
lene.hjelm@kdselskaberne.dk

Leon Vad Christensen
Regnskabschef
++45 76 10 99 84
Mobil ++ 45 30 93 46 75
leon.vad@kdselskaberne.dk

 

Steen Vammen
Ejendomsmægler
Tlf. ++45 76 10 99 99
Mobil ++45 23 38 79 00
steen@kdselskaberne.dk

Lene Hjelm Iversen
Regnskabsassistent /ejendomsadministration
Tlf. ++45 76 10 99 81
lene.hjelm@kdselskaberne.dk
 

 

 

 

Rasmus Olsen
Vicevært
Tlf. ++45 20165504 
Rasmus@kdselskaberne.dk

Sofie Cirkeline Vange Nielsen
Sekretær / bogholderi assistent
Tlf.++45 76 10 99 99
sofie.vange@kdselskaberne.dk

 

 

 

 

 

KD-Selskaberne · Kongensgade 18, 1 sal · Tlf. 76 10 99 99 · Medarbejdere og adresser

 
 
Karreen
læs mere her
Karréen
     
 
Erhvervslejemål
Se ledige erhvervslejemål.
Erhvervslejemål